uuuuuuu

inny świat jak sama nazwa wskazuje inny świat zapraszam xD

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witam wszystkich ! Nowych użytkowników zapraszam do rejestracji, a następnie do przeczytania regulaminu gdyż w regulaminie jest ukryte słowo bez niego nie jesteś jeszcze naszym mieszkańcem !! Ukryte słowo proszę wysłać do mnie na PW. Słowo to zmienia się co ileś dni !

  • Index
  •  » ABC
  •  » Mam już swoja postać !

#1 2011-07-08 12:56:28

 Tomek

Burmistrz

Skąd: inny świat
Zarejestrowany: 2011-07-07
Posty: 72
Punktów :   
Wiek: 20
Narodowość: Japonia
Data urodzenia: 16.08.1991
WWW

Mam już swoja postać !

Jeśli już jesteś zalogowany i wysłałeś słowo z regulaminu jesteś już mieszkańcem !
1. Możesz się zatrudnić !
   Praca polega na tym iż wstawiasz co dziennie Specjalne hasło które jest podane by zarobić ! By mieć prace musisz udać  się do Pracodawcy i tam napisać specjalny ( podany już ) kod

2. Gdzie mieszkasz ?
Kup darmowe mieszkanie ! wejdź w Mieszkania i Domy tam załóż nowy Wątek. Nazwij go Albo "Dom Mieszkańca i twoje imię" lub " Dom kim jesteś z zawodu i twoje imię" (np. Dom Mieszkańca Pawła ) (np. Dom Architekta Kamila) Możesz napisać wiadomość powitalną, wstawić zdjęcie domu ! Jeśli jednak chcesz mieszkać w jakimś bloku i mieć mieszkanie piszesz to co przy domu tylko zamiast "Dom..." piszesz "Mieszkanie..."

3. Jak odwiedzać innych
By odwiedzić innych w domu po prostu wchodzisz do niego i piszesz w odpowiedzi na Wątek np. ( Puka do drzwi Domu Kamila chwile poczekał i zadzwonił na domofon" Wtedy czekasz 20minut jeśli nikt nie odpowie możesz edytować tekst i dopisać " Nikt nie otwiera, Postanowiłem odejść" To co mówimy piszemy pogrubione ! Jeśli ktoś chce otworzyć pisze " Otwiera drzwi i zauważa Kamila od razu powiedział Cześć Stary ! Co u ciebie ? Zapraszając go do środka" I tak idzie wasza rozmowa.

Jeśli masz pytania zadaj je w topic off -> Wszystko -> Pytania i skargi


----
Różne kolorki:

vice burmistrz - czerwony
Radny- morski
Mieszkaniec- pomarańczowy
gość- czarny
Policja - niebieski
Burmistrz - fioletowy


 

Offline

 
  • Index
  •  » ABC
  •  » Mam już swoja postać !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wzorki.pun.pl www.academykatongeki.pun.pl www.lukasasuke.pun.pl www.ptaki.pun.pl www.heaven-island.pun.pl